MÖBLER / Soffor / Soffa / dagbädd 10774340
nr 1077 4340
Soffa / dagbädd
Fällbara sidor, längd: 170 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 december 2016
kl 20:12:34
19/12 16:23:49